12:34
Звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК за підсумками 2019/2020 навчального року

За підсумками 2019/2020 навчального року з  метою  подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою,  поєднання державного і громадського  контролю за   прозорістю   прийняття   й  виконання  управлінських  рішень, запровадження  колегіальної  етики  управлінської   діяльності   у закладі освіти,  що  базується  на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації проводиться звітування керівника закладу освіти.
Завдання звітування:
    - забезпечити   прозорість,   відкритість  і  демократичність управління закладом освіти;
    - стимулювати  вплив  громадськості на прийняття та виконання керівником  закладу освіти  відповідних  рішень   у   сфері управління закладом.
У зв'язку із запровадженням карантинних обмежень по всій території України, звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК цьогоріч проводиться у такому форматі: просимо членів педагогічного колективу, батьківського комітету, ради закладу, батьків, представників громадськості ознайомитися з текстом звіту керівника за 2019/2020 навчальний рік 
за посиланням та оцінити його діяльність шляхом таємного голосування (заповнення даної Google-форми), внести пропозиції щодо створення належних умов для здобуття якісної освіти.
Дата проведення: 30 червня 2020 року
Порядок денний:
1. Звіт завідувача Погребівської філії Путрівського НВК Краснікова Віталія Костянтиновича за основними напрямками роботи протягом 2019/2020 навчального року.
2. Оцінювання діяльності завідувача філії.
Голова - Віталій КРАСНІКОВ
Секретар - Алла КАРПЕНКО

Результати голосування та прийняте рішення будуть відображені у протоколі та висвітлені на офіційному сайті філії.

Переглядів: 47 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: