Головна » 2017 » Травень » 4 » Знайомство з «Coca-Cola»
Знайомство з «Coca-Cola»

З метою профорієнтаційної роботи учні Погребівського НВК відвідали 4 травня найбільший в Україні і третій за величиною в Європі завод з виробництва «Coca-Cola», що під Броварами.

Екскурсія почалася з музею, де компетентний гід познайомив нас з історією виникнення цього всесвітньо відомого напою, власноруч приготував «coca-cola» і почастував присутніх , розповів про масштаби території заводу, запропонував переглянути відеоролик з цікавими фактами виробництва та асортименту продукції. Екскурсовод також провів інструктаж з правил техніки безпеки та розповів про умови праці на заводі.

Далі знайомство продовжилось в цехах заводу. Учні побачили, як виготовляються безпосередньо на виробництві пляшки для напоїв, як проходить процес розливу та пакування готової продукції.

Завершилася екскурсія дегустацією напоїв на вибір відвідувачів. На згадку про завод «Coca-Cola» кожен отримав пам’ятне фото та подарунковий набір.

Приємно вражені тим, що підприємство займається благодійністю – виручені кошти від продажу сувенірів передає дитячим будинкам.

Дякуємо за змістовну та смачну екскурсію!

Переглядів: 86 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0