Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Змагаються юні інтелектуали
Змагаються юні інтелектуали

28 жовтня 2016 року відбувся шкільний етап районної інтелектуальної гри "Інтелектуальний марафон" для учнів 6-9 класів. В шкільному етапі гри виявили бажання і позмагатися учні 5 класу. Разом з ведучим гри Красніковим Віталієм Костянтиновичом юні інтелектуали змагалися у 5 турах: "Так чи ні", "Перехрестя", "Одним словом", "Все про все на світі", "Мудрість віків". Захід був не тільки інтелектуальний, а й танцювальний, адже президент учнівського парламенту, учениця 7 класу Моторна Тетяна провела невеличкий флешмоб. Отже, за підсумками гри: І місце отримали учні 9 класу, ІІ місце - учні 7 класу, ІІІ місце - учні 6 класу, IV місце - учні 5 класу, V місце - учні 8 класу. Вітаємо переможців та продовжуємо готуватися до районного етапу гри. Всі учасники гри МОЛОДЦІ!

Переглядів: 108 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0