ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ ШКІЛЬНОГО ДОСЛІДНИЦТВА!

10 червня 2020 року Національним еколого-натуралістичним центром МОН України було проведено фінальний етап Олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів).

До заходу долучилися 35 учасників, які пройшли відбірковий етап. Вони представили учнівські дослідницькі проєкти в секціях: агробіології, екології та енергозбереження, прикладної біології, ботаніки.

Серед його учасників були і учні Погребівської філії Путрівського НВК, які представили свої роботи у секції "Агробіологія".

Так, відповідно до наказу НЕНЦ МОН України від 15 червня 2020 року № 43 ДИПЛОМАМИ ІІІ СТУПЕНЮ нагороджуються:

Тяка Євгеній Євгенійович, учень 9 класу Погребівської філії; тема проєкту: «Світло як фактор керування ростом і розвитком рослин» (керівник Красніков К.П.)

Павленко Надія Володимирівна, учениця 9 класу Погребівської філії; тема проєкту: «Вплив намагніченої води на життєдіяльність овочевих культур» (керівник Красніков К.П.).

Колектив Погребівської філії щиро вітає Євгена, Надію та їх керівника Костянтина Петровича з успішним виступом та бажає подальших творчих успіхів. Ми Вами пишаємося!

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0