Головна » 2016 » Грудень » 2 » Вітаємо юних краєзнавців!
Вітаємо юних краєзнавців!

На скільки цікава географія. А стає вона ще цікавішою, коли вивчаєш географію рідного краю, пізнаєш його по-новому, і хочеться дізнаватися більше...
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04 лютого 2013 р. № 81 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.02.2013 за № 287/22819, 1 грудня 2016 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».
На підставі висновків журі за напрямом «Географія рідного краю» переможцем визнано Дерлеменко Анастасію, ученицю 5 класу Погребівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківського району за роботу «Погреби – моє рідне село. Мій край, де народилась і живу…»
(ІІ МІСЦЕ). Керівник - Красніков Віталій Костянтинович.

Переглядів: 110 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0