Головна » 2017 » Лютий » 28 » Тиждень майстерності вчителів гуманітарних дисциплін
Тиждень майстерності вчителів гуманітарних дисциплін

Протягом 20-24 лютого 2017 р. було проведено низку різноманітних заходів до Тижня майстерності вчителів гуманітарних дисциплін. З умовами та планом заходів Тижня можна було ознайомитися уже в понеділок під час проведення лінійки «Герої не вмирають» (Іванченко Н.М.). Згадуючи події Революції Гідності, колектив навчального закладу вшанував хвилиною мовчання наших мужніх героїв Небесної Сотні та запалив свічку на знак вічної пам`яті. У фойє на ІІ поверсі була представлена виставка з одноіменною назвою. Закінчився день цікавим брейн-рингом «Історичний», який провів вчитель історії  Золоташко Р.В. для учнів 5-9 кл.

21 лютого відзначили Міжнародний день рідної мови, якому присвятили виставку-презентацію «Рідна мова – диво калинове» та вікторину для учнів 5-9 кл. «Свято рідної мови». Девізом дня стали слова П.Грабовського: «Рідна мова на чужині ще милішою стає».

Як сказав О.Блок : «Література має бути насущним хлібом», тому наступний день вчителем зарубіжної літератури Іванченко Н.М. було проведено вікторину «Хто я?» для учнів 5-9 кл. із зарубіжної літератури та музичну перерву «Пісні мовою серця». У нелегкій боротьбі перемогу отримала команда «Казкарі», але варто відмітити і «Детективів», які лише трішки поступилися суперникам.

Дармостук А.М., вчитель англійської мови, провела у 5 класі показовий урок «Подорож Великою Британією». Це дійсно була віртуальна захоплююча мандрівка. Адже «Знати багато мов – це мати багато ключів до одного замка» (Й.В. Гете). А сюрпризом для учнів 1-5 класів стала англомовна вистава «Червоний Капелюшок» за участі учнів 5, 7 класів.

Фінальним акордом стали заходи присвячені творчості Лесі Українки, які провела вчитель української мови та літератури Фесан Н.В.: випуск газети «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!», створення колажу «Невмируще Лесине слово», літературна студія «Хотіла б я піснею стати». Девізом було обрано слова поетеси: «Потрібно цінувати те, що маєш, а не те, про що мрієш».

Закінчився Тиждень неочікуваною зустріччю із письменником-земляком Василем Степаненком. Вчитель української мови та літератури Іванченко Н.М. разом із учнями 9 класу відвідали Васильківський Будинок культури, де і відбулася творча зустріч. Ми дізналися не лише про життя автора, а і його перекладницьку діяльність.

Переглядів: 88 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0