УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Педагогічний колектив Погребівської філії на даний момент працює в посиленому режимі для організації дистанційного навчання.

Впершу чергу, ми звертаємося до батьків - контролюйте виконання даних завдань Вашими дітьми, адже тільки РАЗОМ ми досягнемо відповідних результатів. Будеть свідомими!

Особливості організації дистанційного навчання:

• Завершуємо роботу над сайтом дистанційного навчання, який запрацює з 18 березня 2020 року.
  • Класними керівниками 17 березня 2020 року будуть створені предметні групи у Вайбер, для отримання консультацій, надання завдань та отримання виконаних завдань.
  • Звертємо увагу, що отримані завдання учні мають виконати у відповідні терміни та надіслати вчителю для перевірки у встановлений ним спосіб.
  1. Розміщено завдання для виконання учнями на період з 16 до 20 березня 2020 року.
  2. Для учнів та батьків буде розміщено відео-інструкцію по роботі із платформою.

Наголошуємо на тому, що КАРАНТИН - це не канікули. Будьмо здорові.

Переглядів: 65 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0