Головна » 2017 » Листопад » 17 » Тиждень майстерності вчителів початкових класів
Тиждень майстерності вчителів початкових класів

У рамках проведення тижня початкових класів під девізом "Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий" було організовано екскурсію на хлібозавод "Кулиничі". Діти познайомилися з процесами виготовлення хлібо-пекарських виробів.Взяли участь у майстер-класі по виготовленню рогаликів, переглянули пізнавальний фільм про підприємство, пригостилися власноруч виготовленими смаколиками, отримали подарунки... Від екскурсії всі були в захваті.

14.11.2017 вчителем 3 кл. Власенка Н.Я. було проведено виховний захід "У гості до світлофора Моргайка". Світлофор Моргайко нагадав правила дорожнього руху, провів веселі ігри, загадки, вікторину. Переглянули мультфільми про пригоди Трайка. Діти були активними та веселими.

15.11.2017 Карпенко А.І. вчитель 2 кл. провела інтелектуальну гру "Всезнайки - 2017". Змагалися дві команди "Знайки" та "Пізнайки". Кзкові герої оголошували завдання, провели музичну паузу, підвели підсумки та нагородили переможців.

Відправились у відео-подорож "Визначні місця України". Заочно відвідали Канівський заповідник та Тарасову гору.

16.11.2017 до 1 кл. завітала на гостину казка. Вчитель Шупта Л.О. провела класну годину "Подорож сторінками українських казок". Діти відповідали на запитання вікторини, інсценізували уривки знайомих казок.

17.11.2017 під гаслом "Збережемо здоров`я разом" Трикоз О.А. вчитель 4 кл. провела вікторину. Діти згадали правила гігієни, практично виконали дії по догляду за зубами, переглянули мультфільм "Про планету зубів", складали прислів`я,загадки, грали в ігри.

На закриття тижня спільними зусиллями було проведено спортивне свято. Діти приймали участь у "Веселій естафеті", іграх, конкурсах.

Переглядів: 75 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0