Головна » 2017 » Квітень » 28 » Тиждень природничо-математичних дисциплін
Тиждень природничо-математичних дисциплін

З 24 по 28 квітня 2017 року в нашiй школi проходив Тиждень природничо-математичних дисциплін, протягом якого вчителі Никоненко Г.О., Бадьорна Л.Я., Красніков В.К., Лікуш Л.В., Варга Б.І. провели ряд змістовних та пізнавальних заходів

Понеділок, 24 квітня, був Днем фізики. Вчитель Никоненко Г.О. з учнями 5-9 класів переглянула презентацію «Обпалені Чорнобильською бідою». Учнi 9 класу підготували проекти «Захист від радіації», кращими з яких були роботи Павленка В. та Дерлеменка О.

У вівторок, 25 квітня, за планом вчитель математики Бадьорна Л.Я. проводила День математики. У 6 класі відбувся відкритий урок «Казкова математика». Також в цей день між учнями 6 і 7 класів було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Перемогу здобула команда «Математикiв» (6 клас). Пiзнавальним для учнiв став міні-проект «Відомі українські математики».

26 квітня , в середу, проходив День інформатики. Під керівництвом вчителя Краснікова В.К. учні 5-8 класів зазирнули у світ кодування та програмування на всесвітньо популярному сайті code.org. Також учні мали змогу ознайомитися із основами роботи FotoShop та здобули навички створення слайд-фільмів та монтажу відео.

День географії було проведено 27 квітня, у четвер. Учні 6-9 класів змагалися в інтелектуальній грі «Географічний футбол», яку підготував вчитель Красніков В.К.. Команди-учасники отримали відповідні дипломи за: І місце – 7 клас, ІІ місце – 9 клас, ІІІ місце – 6 клас, ІV місце – 8 клас. А для учнiв 5 класу було проведено географічну вікторину, під час якої школярі мали змогу за допомогою рослин-тварин-символів країн ідентифікувати назву країни та її столицю.

28 квітня було проведено День хімії та біології. В рамках цього дня вчителем біології Варгою Б.І. було організовано такі заходи:

• Для вихованців дошкільної групи та учнів 1-2 класів проведено виховний захід «Уроки обережності».

• Між командами 7-9 класів проведено біологічний брейн-ринг «Кращі знавці біології». Перемогла команда 7 класу, ІІ місце посіла команда 9 класу, а ІІІ – 8 класу.

• Учні 5-9 класів мали змогу довідатись багато цікавого з інформаційних стендів на теми «Перша допомога при укусах тварин» та «Терапія тварин».

Вчителем хімії Лікуш Л.В. у 8 класі був проведений «Хімічний вернісаж», в ході якого учні ознайомилися із життям та діяльністю видатних хімікiв, їхніми внесками у розвиток науки. У 7 класi було проведено «Посвяту в хiмiки». Учнi успiшно виконали всi запропонованi завдання.

Тиждень природничо-математичних дисциплін пройшов динамiчно, цiкаво, пiзнавально та змiстовно.

Переглядів: 72 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0