Головна » 2017 » Квітень » 5 » Тиждень дитячої книги
Тиждень дитячої книги

З 29 березня по 4 квітня 2017 року в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів, на яких діти показали свої знання, вміння та творчі здібності.

Протягом тижня було проведено виставку малюнків на тему «Ілюстрація до улюбленої книги», в якій взяли активну участь учні 2 – 8 класів.

А для учнів 1 класу було проведено окремий захід - посвята в читачі «Цей дивовижний світ». Бібліотекар Бадьорна Л.Я. розповіла першачкам, що означають слова «бібліотека», «абонемент» та показала, де розміщені книги. Учні також ознайомились з основними правилами поведінки в бібліотеці та користування книгою.

Учні школи також організували книжкову лікарню, де довелось лікувати порвані та зіпсовані книги і підручники. Школярі знають, що книги люблять дбайливе ставлення і охайне поводження, але не завжди дотримуються цього. Тому книжкові «айболити», помітивши у книжці якісь негаразди, прийшли їм на допомогу, бо чим швидше ти це зробиш, тим довше книга служитиме тобі і твоїм друзям.

А між учнями 5-6 класів бібліотекарем було проведено змагання - інтелектуальна гра «Світ казок». У ході заходу учні пригадали не лише українські казки, а і казки інших країн. І хоч більше балів набрали учні 6 класу, але задоволення від гри отримали всі учасники порівну.

Також було проведено невеличку, але цікаву розповідь з показом презентації про історію виникнення книги від наскельних малюнків до сучасних електронних книг.

Оскільки нових надходжень художньої літератури не так багато, як хотілося б, то також було організовано акцію «Подаруй книгу бібліотеці», в якій учні приймають активну участь.

А на кінець тижня вирішили відвідати Васильківський кінотеатр «Дружба» і переглянути екранізацію казки Шарля Перро «Красуня та чудовисько».

Переглядів: 80 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0