Головна » 2017 » Серпень » 30 » Педагогічна рада "Організація інформаційно-освітнього середовища "ПогребиNETSCHOOL" в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа"

З вітальним словом до учасників звернулася завідувач філії Терещенко С.І., а також повідомила про особливості функціонування навчального закладу у статусі філії; ознайомила присутніх з положеннями Концепції "Нова українська школа".

Заступник завідуючої Фесан Н.В. розповіла про основні зміни у оновлених навчальних програмах для 5-9 класів, нагадала про дотримання Інструкції щодо ведення класних журналів.

Вчитель інформатики Красніков В.К. ознайомив присутніх з шкільним довгостроковим проектом "ПогребиNETSCHOOL", в рамках якого з цього навчального року буде функціонувати електронний журнал та електронний щоденник, а також кожного місяця буде проводитися навчання вчителів різним сучасним технологіям.

Педагог-організатор Іванченко Н.М. повідомила про особливості проведення свята Першого дзвоника та Першого уроку.

По закінченню педагогічної ради були прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 178 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0