НОВОРІЧНІ СВЯТА ДЛЯ УЧНІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ

Зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами відбулося новорічне свято у молодших школярів Погребівської філії. Герої мультиків і казок разом із Снігуронькою та Дідусем Морозом вирушили до казкового чарівного лісу, де наші герої співали мовою тварин, гралися яскравими різнобарвними сніжками, прикрашали ялинки, будували паровозики, водили хороводи, співали пісні про Новий рік і розказували вірші. В кінці свята всі дітки отримали солодкі подарунки від Діда Мороза і призи за новорічні костюми. Дякую нашим артистам - Снігуроньці, Наталії і Діду Морозу, Валерію за організацію та проведення свята, нашим учням за активну участь, батькам, вчителям, директору нашого закладу! Гарних свят і веселого настрою!

Переглядів: 69 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0