Головна » 2017 » Травень » 9 » Ніхто не забутий. Ніщо не забуто
Ніхто не забутий. Ніщо не забуто

Давно відлунали канонади запеклих боїв Другої світової війни. Але щороку 9 травня жителі села Погреби збираються на урочистий мітинг біля пам’ятника загиблим воїнам, щоб схилитися у пошані перед спочилими солдатами, принести квіти ветеранам та подякувати за перемогу над фашизмом.

Урочистості розпочалися поминальною панахидою біля монумента, проведеною отцем Андрієм та покладенням квітів до підніжжя обеліска.

Продовжився мітинг святковим концертом у приміщенні сільського Будинку культури. Жителів привітав сільський голова Прокопишин В.В., згадавши, якою ціною дісталася ця перемога. Особливе місце в концертній програмі належало наймолодшим – учням 5-6 класів Погребівського НВК, які у віршах віддали шану тим, хто грудьми та кров’ю захищав Батьківщину. Також діти наголосили, що нинішньому поколінню доводиться нині зі зброєю в руках відстоювати свободу та незалежність своєї рідної землі. В знак протесту проти військових дій на нашій території Дерлеменко Максим та Тяка Євгеній виконали пісню «Я не хочу гратись у війну», до сліз зворушивши всіх присутніх.

У святкуванні Дня Перемоги лунали пісні аматорських колективів села. Ансамбль «Горицвіт» оспівав тяжку вдовину долю та сльози розлуки з коханим, який від’їжджає на війну. Про пролиту кров у роки війни, що розцвітає у душах червоними маками та зігріває серця спогадами про подвиги дідів лунала пісня «Маки червоні», виконана ансамблем «Світлиця».

Ми пам’ятаємо наших сивочолих ветеранів, солдатських вдів, дітей війни, пишаємося сьогоднішніми нашими захисниками, шануємо мир та спокій, але за потреби будемо захищати свою Батьківщину.

Переглядів: 66 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0