НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗЗСО ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ

20 листопада 2019 року у Погребівській філії ОНЗ-Путрівський НВК розпочав свою роботу навчальний центр розвитку педагогічної майстерності для молодих учителів закладів загальної середньої освіти Васильківського району з теми "Роль молого вчителя початкових класів в умовах Нової української школи".

З презентацією закладу "Погребівська філія - школа щастя, творчості та технологій" виступив завідувач філії Віталій Красніков (Vitaliy Krasnikov) та побажав плідної та творчої роботи.

Під час навчання вчителі нашого закладу поділилися власним практичним досвідом роботи з учнями початкової школи:

• Алла Карпенко, вчителька 4 класу презентувала прийом-гру для розвитку критичного мислення "Шість капелюхів";
  • Лідія Шупта, вчителька 3 класу провела відкритий урок з природознавства у 3 класі «Хто живе у ґрунті? Роль живих організмів в утворенні ґрунту»;
  • Катерина Кутова, вчителька 2 класу ознайомила присутніх з вправами з нейробіки;
  • Наталія Власенко, вчителька 1 класу попрацювала з колегами над "запитаннями".

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Васильківської райдержадміністрації Тетяна Григорівна Сперкач проаналізувала стан впровадження Нової української школи та наголосила на важливості сприйняття змін, які відбуваються у початковій школі. А молодим колегам побажала стати агентами змін у реформі НУШ.

Переглядів: 54 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0