Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Курс на здоров’язбереження
Курс на здоров’язбереження

Розв’язання проблеми зміцнення та збереження здоров’я дітей є одним із пріоритетних завдань нового етапу реформування освіти в Україні. А це можливо лише за умови впровадження здоров’язбережних освітніх технологій у навчально-виховний процес школи. Над розв’язанням цього питання Потребівська філія Путрівського НВК працює третій рік.

Тож цього навчального року старт дали учні 7 та 8 класів змаганням «Твоє життя – твоє здоров’я», підготовленим і проведеним Бадьорною Л.Я., класним керівником 7 класу, вчителем математики.

Мета виховного заходу – дати можливість учням зрозуміти, що однією з найбільших цінностей людини є її здоров’я; розвивати бажання вести здоровий спосіб життя.

У ході змагань учасники переглянули документальний відеофільм «Тіло людини», відео репортаж «Хіт-парад цікавих фактів про здоров’я», відгадували загадки, конструювали прислів’я, грали в «Доганялки», упізнавали із зав’язаними очима на смак і дотик зразки продуктів харчування.

Конкурс капітанів довів, що наші учні не дадуть «оселитися» шкідливим звичкам у навчальному закладі та їхньому житті. А конкурс «Айболить» переконав, що семикласники та восьмикласники уміють надати домедичну допомогу.

Переглядів: 107 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0