Головна » 2017 » Вересень » 1 » Кличе дзвоник знову всіх до школи
Кличе дзвоник знову всіх до школи

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. На подвір'ї Погребівської філії Путрівського НВК шум - до школи повернулися її учні. Учні раді бачити вчителів, однокласників, всі діляться враженнями про літо... Вчителі та батьки схвильовані - за мить прозвучить Перший дзвінок.

Зі словами привітання до учнів, вчителів та батьків звернулися сільський голова с. Погреби Прокопишин В.В., методист районного методичного кабінету відділу освіти Васильківської райдержадміністрації Педченко В.В. та завідувач філії Терещенко С.І.

У когось попереду багато шкільних років, а хтось уже вийшов на "фінішну пряму". Особливі слова сьогодні звучали на адресу першокласників, а в нас їх 10, яких поведе у захоплюючий і цікавий світ знань вчитель початкових класів Шупта Л.О. Для них – це перший у їхньому житті дзвінок, що поведе їх на урок, а для дев’ятикласників – це останнє свято Першого дзвоника, саме цей рік для них є вирішальним для визначення подальшого їх майбутнього. І ось цей хвилюючий момент – звучить перший дзвінок. Учні 9 класу проводять першокласників у Країну Знань. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя.

Знання це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього

Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам'яттю

Доводити людині необхідність знань - це все одно, що переконувати її у корисності зору

Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя - учись!

Вітаємо всіх учнів, вчителів та співробітників з початком навчання!

Переглядів: 68 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0