ДОРОГІ НАШІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

З 6 квітня 2020 року ми продовжуємо з Вами навчатися дистанційно. Що це означає? Це означає те, що учні продовжують навчання вдома і мають усвідомити те, що щодня у них 6-7 уроків!!! Вчителями вже розпочато розміщення навчальних матеріалів та завдань на цей навчальний тиждень.

Для Вас створено нову рубрику на сайті "Навчальне відео та ресурси", де вже розімщено посилання на відео-уроки, які вже доступні у мережі і будемо поповнювати цей розділ систематично.

Також, з 6 квітня на національних каналах стартує проект "Всеукраїнська онлайн школа" з розкладом якої та на яких канал дивитися також розміщено у нашій рубриці.

Пам'ятайе, тільки разом з Вами ми зможемо справитися з новими умовами навчання. Вчителі завжді відкриті доконсультацій та допомоги. Не соромтеся запитати, подзвонити.

Ми дуже просимо поставитися Вас відповідально до навчання та виконання завдань. Всі вони оцінюються та після карантину будуть перенесені до класного журналу. Виконуйте вчасно, не накопиуйте, встановіть свій режим.

Отже:

• Виконувати завдання щодня
  • Дивитись відеоуроки
  • Читати книги
  • Виконувати практичні, самостійні та тести
  • Тримати зв'язок з класним керівником
  • Мити руки
  • Відкладати завдання на завтра
  • Думати, що зараз канікули
  • Не виконувати завдань
  • Думати, що це не важливо

‼️Школа та вчителі роблять все для максимально якісного донесення матеріалу, надають вичерпні можливості для навчання та щодня знаходять нові можливості і ресурси для кращого навчання.

МИ РАЗОМ З ВАМИ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСІМ 36,6.02

Переглядів: 78 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0