ДО УВАГИ УЧНІВ, ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ!

З метою запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19) в Погребівській філії організовано дистанційне навчання та дистанційна (віддалена) робота педагогічних працівників.

Всі вчителі працюють віддалено, надають відповідні консультації за допомогою вайбер-груп, телефонних дзвінків. Завдання розміщують на сайті дистанційного навчання https://sites.google.com/view/pogrebudust/.

В закладі проводяться відповідні санітарноепідемінічні заходи: дезинфекція, провітрювання та інше. Працівники, які залишаються працювати у школі дотримуються всіх наданих рекомендації щодо особистої безпеки.

ЗАБОРОНЕНО вхід до закладу вихованцям, учням, їх батьків та сторонніх осіб (окрім працівників закладу).

На час карантину припинено особисте спілкування із громадянами, за всією інформацією можна звертатися за тел. 0978959037 або на електронну пошту pogrebunvk_vr@ukr.net.

НАГАДУЄМО, ЩО КАРАНТИН-ЦЕ НЕ КАНІКУЛИ. ПРОСИМО ВАС ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ, ДОТРИМУВАТИСЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ТА БУТИ ЗДОРОВИМИ.

Переглядів: 85 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0