ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

З 28 квітня до 31 травня 2020 року Погребівська філія Путрівського навчально-виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківської районної ради Київської області здійснює прийом документів щодо зарахування учнів до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік.

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 року за № 564/32016.

Відповідно до даного Порядку, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому класі закладу, то не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх учнів, документи яких були подані у заклад.

У зв’язку з обмежувальними заходами на період карантину особисте подання необхідних документів неможливе, тому рекомендуємо надіслати документи дистанційно зручним для Вас способом:

І спосіб. Надіслати звичайною поштою (рекомендованим листом з повідомленням) (Погребівська філія Путрівського НВК с. Погреби, вул. Центральна, 14, Васильківський район, Київська обласиь індекс 08637) або на електронну адресу pogrebunvk_vr@ukr.net такі документи або їх скан-копії:

• заяву одного з батьків дитини за зразком https://cutt.ly/VystjbG;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливістю або після завершення карантину / послаблення карантинних заходів);
  • довідка форми № 063/о «Картка профілактичних щеплень» (за можливістю або після завершення карантину / послаблення карантинних заходів).

ІІ спосіб. Заповнити електронну форму-заяву для прийому заяв для зарахування до 1 класу за посиланням https://forms.gle/VUQuApKAF2FEpQfVA. Для її заповнення Вам необхідно мати Google-акаунт (пошта, яка завершується на gmail.com). Після заповнення форми-заявки на вказану Вами електронну пошту прийде копія даної анкети.

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.

За додатковою інформацією чи виникненням інших питань можна звертатися за тел. 0978959037 (завідувач філії Красніков Віталій Костянтинович)

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС ДОРОГІ МАЙБУТНІ НАШІ ПЕРШОКЛАСНИКИ! НА ВАС ЧЕКАЄ ВАША ПЕРШОКЛАСНА ВЧИТЕЛЬКА КАРПЕНКО АЛЛА ІВАНІВНА

Переглядів: 171 | Додав: adminnvk | Рейтинг: 0.0/0