Вихованці дитячого садочку та молодші учні нашого закладу переглядали виставу "Клопіткий день" лялькового театру "Овація".
Діти дізналися про те, як запобігати захворюванням, як поводитися в скрутних ситуаціях, як поважати один одного та чому не можна допускати брехню в своє життя. Дякуємо акторам за чудовий захід.

Переглядів: 71 | Додав: adminnvk | Дата: 24.10.2019 | Коментарі (0)

23 жовтня 2019 року в рамках ХІ міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» Красніков В.К., Кутова К.М, Керпенко А.І., стали учасниками Всеукраїнської конференції на тему "STEM - світ інноваційних можливостей. Реалізація програми інноваційного освітнього прооекту всеукраїнського рівня "Я - дослідник".

Дуже приємно що Погребівська філія ОНЗ-Путрівський НВК, є одним із перших закладів у Київській області, який долучилися до реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня "Я - дослідник".

Дякуємо відділу STEM-освіти Інстит ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: adminnvk | Дата: 24.10.2019 | Коментарі (0)